Снимка Булфото
От "Пирогов" излязоха с нови данни за децата, които пострадаха тежко след инцидент с тротинетка в София.
Ето какво съобщиха от болничното заведение:
Във връзка с постъпили запитвания Ви информираме:
Състоянието на едното 14-годишно момче, което пострада с тротинетка, остава непроменено. То е с тежка черепно-мозъчна травма в Детска реанимация на „Пирогов“.
Нощта е преминала спокойно за другото 14-годишно момче, което пострада в същия инцидент. Пациентът е настанен в Детска травма на „Пирогов“ с фрактура и множество охлузвания без непосредствена опасност за живота.
Блиц припомня, че произшествието е станало на кръговото движение за квартал "Бояна". По първоначална информация превозното средство е самокатастрофирало, съобщиха от СДВР.
По-рано беше съобщено за инцидент с деца и тротинетка във Великотърновско. Две непълнолетни момчета са в болница след падане в района на еленското село Константин в четвъртък вечерта.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лена Бориславова се завърна към правото, набира неплатени стажанти
Дата: 07/07, 10:50
40-годишна жена и двете й дъщери пострадаха при катастрофа в Бургас
Дата: 07/07, 10:45
Член на УС на БТС: Майката на Ивайло Калушев отказа да продаде хижа "Петрохан"
Дата: 07/07, 10:411 Коментар
Керемедчиев: Турция има интерес от много близки отношения с България
Дата: 07/07, 10:371 Коментар
Разследващ журналист: Данни за полета на Пеевски могат да бъдат манипулирани
Дата: 07/07, 10:361 Коментар