Динко: На човек, който употребява наркотици и шофира, да му вземат книжката и да влиза по 20-30 години в затвора


29/04/2020, 19:59

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: [email protected]

Ако ме питаш за Милен Цветков или за Кристиан, аз съм човек, който мрази най-много наркотиците, ако видя моето дете с наркотици, ще го тръшна и ще го убия, каза Динко Вълев пред Крум Савов по телевизия 7/8.

Имам приятели, които са умряли от наркотици, режат им крайниците първо. Ако светът продължава така, ще му се....

Човек който употребява наркотици и шофира, да му вземат книжката, да няма право на книжка, и да влиза по 20-30 години в затвора.

Дано всичко се оправи и да сме по-позитивни, че животът е кратък, виждаш как е - за секунди животът спира, пожела гостът в студиото.  

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30

На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 00:40

На 13 май отдаваме почит към паметта на Свети Георги Изповедник
Дата: 13/05, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия