"Какво напрежение да има между нас с ген. Мутафчийски? Аз съм го издигнал до този пост на Щаба, приятел ми е от над 20 години. Нулев ни е спорът. Кунчев искаше да разхлаби мерките още, спорът беше между него и ген. Мутафчийски", заяви Бойко Борисов.
Както виждате ген. Мутафчийски е жив и здрав. Щабът никога не е разформирован. Това заяви премиерът Бойко Борисов на брифинг.
"От две седмици от Щаба ме умоляват - да спра да се гаврите с тях. Вчера как се зарадваха като им казах да не слизат. Всички избягаха, за да не размисля. Хората се преумориха, имат операции", каза още министър-председателят.
"Били сме убили генерала. Това вече ми дойде много", каза още министър-председателят.
"Щабът не е НПО, това са най-добрите експерти. Назначих и опозиция - Медицинският съвет. Чувам се през ден и с доц. Мангъров", каза още Борисов.
"Нищо не е по-различно - всичко работи на максимална сила", коментира Борисов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Страните, спазващи санкциите на САЩ срещу Иран, ще имат затруднения при преминаването на Ормузкия проток
Дата: 10/05, 10:21
Авария оставя без вода днес абонати във Варна
Дата: 10/05, 10:18
Проф. Дейвид Шулц: Тръмп търси "нов Орбан" в Европа, за да разбие консенсуса в ЕС
Дата: 10/05, 10:10