София има нов зам.-кмет по екология. Това е Десислава Билева, обяви пред журналисти кметът на София Йорданка Фандъкова, съобщи Novini.bg.
Билева получи предложението от мен като експерт.
Искам да ви припомня, че вскички членове на екипа ми съм търсила да бъдат експерти. Тя не е политическо лице. Започнала е своята работа като експерт в Министерството на регионалного развитие и благоустройството. Работила е на експертна длъжност дълги години при различни правителства. След това е работила и в Министерството на здравеопазването. Преподавател е в Нов български университет. Работила е няколко години като ръководител на европейски проекти с Министерството на околната сред а и водите по програмите за околна среда,заяви Фандъкова.
В последните години беше член на надзорния съвет на "Топлофикация".
Задачата на госпожа Билева беше да подготви ида защити заедно с екипите на Столична община третата фаза и проекта за управление на битовите отпадъци, а именно инсталацията за производство на енергия от RDF гориво. Само преди няколко дни проектът беше одобрен от ЕК. Това ще бъде една от задачите на госпожа Билева, обясни столичният кмет.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Скандал в "Старбъкс" прераснал в престрелка на Главната във Варна: Били са рускоговорящи
Дата: 08/05, 15:41
Варна отстъпва по брой плажове със "Син флаг" на Бургас
Дата: 08/05, 15:40
Джиро д'Италия: Благодаря ти, България!
Дата: 08/05, 15:29
Пет подлеза във Варна с приоритет за основен ремонт
Дата: 08/05, 15:27
Новият регионален министър ще посети района на свлачището, което отнесе участък от пътя Смолян - Пампорово
Дата: 08/05, 15:181 Коментар