Снимка: Булфото
Осем души от Планинската спасителна служба към БЧК - Сливен участваха в акция за оказване на помощ на пострадала жена, съобщиха от БЧК за БТА.
Инцидентът станал около 19 часа снощи в района на природната забележителност в парка "Сините камъни" Халката. 49-годишна жена получила травма на глезен, което направило невъзможно по-нататъшното й самостоятелно придвижване. С нея бил и член на ПСС - Сливен, който обаче сам не бил в състояние да я свали по стръмния терен и повикал на помощ свои колеги.
След близо два часа, около 21 часа спасителите са й помогнали да стигне до града и да бъде приета за лечение в Центъра за спешна помощ на МБАЛ "Д-р Иван Селимински".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Камала Харис за войната с Иран: Тръмп не е идиот, той е опасен
Дата: 08/05, 10:58
Радев в първата си реч като премиер: Галопиращи цени, рекордна инфлация, проблеми с бюджета, липсващи реформи, тежка икономическа и енергийна криза
Дата: 08/05, 10:50
Костадинов: Радев „ще продължи всички практики, срещу които се борим – на унищожаване на българската държавност и народност"
Дата: 08/05, 10:46
В 10 часа сутринта простреляха жена до "Дупката" във Варна
Дата: 08/05, 10:44
От българския град Несебър стартира 109-ата Обиколка на Италия
Дата: 08/05, 10:41