„Левски” ще проведе Общо събрание на 6 юли, реши Управителният съвет на "сините", пише "Нова". То вероятно ще е на открито - на стадион „Георги Аспарухов", защото клубът има над 1000 акционери.
Управителният съвет гарантира, че ще изхарчи прозрачно дарението от 500 000 лева, направено от депутата Делян Пеевски. По-рано днес обвиняемият бизнесмен Васил Божков обяви, че прави анкета за това кой да управлява клуба. Феновете обаче определиха това като "подигравка".
Според председателя на НКП на „Левски“ Степан Хиндлиян случващото се е провокация. От ефира на NOVA пък баскетболният треньор Тити Папазов призова Божков, „ако има малко сърце, да се обърне към милионите левскари, които обичат „Левски“ и правят всичко възможно за клуба, и да не ги спира”.
А ролята на „Левски” за спортния живот в страната е призната и от съперниците на „сините”. Още преди пет дни собственикът на „Лудогорец” Кирил Домусчиев заяви, че е готов да помогне, но подчерта, че няма намерение да става купува клуба или да става негов спонсор.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стефка Костадинова даде пълномощно на Весела Лечева
Дата: 06/05, 13:05
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 13:00
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 13:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 13:00
Делян Пеевски: 6 май е празник почитан от всички религии и етноси
Дата: 06/05, 12:54