Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
снимки: Светлана Вълкова, Фейсбук
Дълбока локва точно на пешеходна пътека е новият проблем, което се разкрива на новия участък на бул. „Васил Левски“ във Варна, който беше пуснат в експлоатация едва преди година. Това показват снимки, публикувани във Фейсбук.
От снимките се вижда, че водата се събира в голяма локва, която е под нивото на иначе съществуващата дъждовна канализация. Проблемът е или в първоначална грешка на изпълнителите на трасето, или във възникнала по-късно деформация на трасето.

Голямата локва, която е в района срещу стадион „Спартак“, наистина състава сериозни проблеми на пешеходците. По булеварда местата за пресичане са сведени до минимум, така че преминаването на другия тротоар трябва да е доста внимателно.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08
Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06
Изтощение, недостиг на храна и психически сривове: Самолетоносачът „Ейбрахам Линкълн“ си тръгва от Близкия изток
Дата: 21/08, 13:53
Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 13:50