Времето преди обяд ще бъде предимно слънчево. След обяд отново ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност. Ще има краткотрайни, на места - временно интензивни валежи. В планинските райони ще прегърми. Ще духа до умерен вятър от запад-северозапад. Максималните температури ще са предимно между 16 и 21 градуса, предава БТА.
По Черноморието облачността ще е променлива, след обяд - значителна, купесто-дъждовна и на много места ще превали краткотрайно. Максималните температури ще са 16 -18 градуса. В планините облачността ще е значителна, купеста и купесто-дъждовна. След обяд на много места ще има краткотрайни, временно интензивни валежи и гръмотевици. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 10 градуса, на 2000 метра - около 4 градуса.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Производителите искат закон за кооперирането
Дата: 09/05, 14:10
Петер Мадяр полага клетва като премиер на Унгария
Дата: 09/05, 14:00
Африкански прах, валежи и бури в Гърция тези дни
Дата: 09/05, 13:50
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 13:50
Бившият служебен министър на енергетиката Трайчо Трайков: Кабинетът е в правото си да предприеме действие по смяната на Спецов
Дата: 09/05, 13:40