Снимка: Булфото
Единадесетокласник е установен да шофира лек автомобил без свидетелство за управление. При проверка край светофара в пернишкото село Драгичево служители на Второ РУ установили, че зад волана на автомобил „Ауди“ е 17-годишен ученик, който е неправоспособен. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Перник.
Автомобилът е собственост на криминално проявен перничанин, от когото ще бъде потърсена административнонаказателна отговорност.
Младежът е изпробван за употреба на алкохол и наркотични вещества, като резултатите са отрицателни, предава Дарик.
По случая е образувана преписка, която след приключване ще бъде изпратена на Районна прокуратура – Перник за отношение по компетентност.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Изстрадан обрат зарадва Алжир
Дата: 23/06, 08:09
Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
Дата: 23/06, 08:05
Граждани сигнализират за нападения в района на подлез „Плиска“ в София
Дата: 23/06, 08:00
Талант на СКТМ "Комфорт" е втори в България
Дата: 23/06, 07:55
Хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ се разби в Аляска
Дата: 23/06, 07:45