Редактор: Виолета Николаева
e-mail: [email protected]
Всеки български гражданин може да си направи изводите за това в каква държава живеем и какви хора са ни политически елит. Тече някаква война между бивши съдружници и явно ще я водят до край. Всички ние сме зрители, защото не сме участвали в тази война и само си правим изводите. И да мислим какво ще правим по-нататък, защото винаги има следващ ход, започна предаването "Студио Хъ" по телевизия 7/8 водещият Хаджи Тошко Йорданов.
"Пресконференцията на Бойко Борисов беше много забавна в някои аспекти с това как Румен Радев го следи с дрон - с удоволствие ще гледам утре как президентът ще обясни за дрона. Паметен ще остане в историята на телевизията мигът, когато Бойко Борисов награби Цвета Караянчева все едно е някаква диня на пазара, за да я целува по главата. Понякога си заслужава да си направите усилието да си намерите тези неща в интернет да си ги видите сами, за да си съставите собствена преценка."
"Всеки има някакво лично пространство. Аз не стоя само пред камера да говоря, мога и да спя - по 4-5 часа. Ето всички тези хора са чували от мен какво ли не като се ядосам. Но после ги целуваш и прощаваш" - каза премиерът докато целуваше главата на председателката на Народното събрание Цвета Караянчева по време на пресконференция заради публикувани снимки в спалнята му. "Добре, че до мен на снимките няма някое момче - само това липсваше" - коментира премиерът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Зоров: Мерките за контрол на цените са в правилната посока, но ножицата при надценките трябва да се свие
Дата: 12/05, 19:58
Верижна катастрофа на магистрала "Хемус"
Дата: 12/05, 19:421 Коментар
Привикват българския посланик в Скопие заради термина "северномакедонски"
Дата: 12/05, 19:343 Коментара
Транспортният министър въведе временни ограничения върху плащанията и поемането на нови задължения
Дата: 12/05, 19:27
Богомил Николов: Мерките за цените овластяват институциите, не потребителите
Дата: 12/05, 19:15