Кадър bTV
Протест срещу пътния травматизъм организира сдружение „Ангели на пътя“ тази вечер. Повод са поредните тежки катастрофи от последните дни, отнели няколко живота.
Демонстрации ще има пред съдебните палати в големите градове в страната от 19 ч., предава bTV.
Организаторите посочват, че се събират в памет на ВСИЧКИ загинали деца по българските пътища, като ще запалят свещи, ще пуснат балони и бели гълъби.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по републиканската пътна мрежа
Дата: 26/06, 20:44
Асен Василев: Бюджетът сякаш е написан от българската олигархия, за чеп за зеле не става
Дата: 26/06, 20:39
Президентът на Славия: За смъртта на двете деца на "Тракия" са виновни всички управляващи от 2022 г.
Дата: 26/06, 20:32
Със старо БМВ 19-г. Митко Дебелия се е сблъскал със скутера на учениците край Мездра, Иван и Йоана отивали на рожден ден
Дата: 26/06, 20:31
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 20:30