Кадър Фб, Х. Широков
Областният лидер на ДПС в Бургаско Христо Широков е арестуван в Поморие преди няколко часа, съобщи Флагман.бг.
Той е задържан от кърджалийски антимафиоти и отведен към ОД на МВР в Кърджали във връзка с досъдебно производство, което се води на тази територия. Информацията е изключително оскъдна и не е ясно каква е причината за ареста.
Свидетели на задържането на политика информират, че той е съдействал на разследващите. Взел е документи и сам се е качил в колата, с която е отведен към Кърджали.
Христо Широков е бизнесмен с разнородни интереси, не е известно да има участие в проекти с публични средства. Той е дългогодишен общински съветник в Поморие. От 2024 година е областен лидер на ДПС и основен мотор на формацията на Делян Пеевски в Бургаска област.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шофьорка блъсна 4-годишно момиченце между два хотелски комплекса край Созопол и си тръгна
Дата: 15/07, 09:46
Започват Горещниците - има поверия и забрани, които трябва да се спазват
Дата: 15/07, 09:43
Евтим Милошев: 400 дка в столичния квартал "Бояна", собственост на "Орфей", са изчезнали от активите. Няма ги
Дата: 15/07, 09:32
Откриха труп на плажа в Слънчев бряг
Дата: 15/07, 09:24
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 15/07, 09:19