Интензивен трафик на граничен пункт "Калотина" тази сутрин


09/07/2026, 08:38

снимка: МВР

Интензивен е трафикът на граничния контролно-пропускателен пункт "Калотина" на границата със Сърбия на вход за леки автомобили, съобщиха от Главна дирекция "Гранична полиция".

На границата с Румъния преминаването е нормално на всички преходи. От 30 юни е възстановено движението през граничния преход Русе-Гюргево по Дунав мост, напомниха от "Гранична полиция". Трафикът се осъществява в двете платна.

На границата с Гърция трафикът е нормален на всички преходи, като през граничните преходи "Рудозем“, "Златоград", "Маказа" и "Ивайловград" преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона, а през граничните преходи "Кулата", "Илинден" и "Капитан Петко войвода" преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.

На границата с Турция движението е нормално на всички контролно-пропускателни пунктове.

На границата с Република Северна Македония трафикът също е нормален на всички гранични пунктове, предаде БТА.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Трима обвинени в участие в престъпна група за наркопрестъпления ще са за постоянно в ареста
Дата: 09/07, 15:56

Сърбия екстрадира Стоян Мавродиев, до дни ще бъде в България
Дата: 09/07, 15:53

Мъж откри мъртва 33-годишната си съпруга във вана в курорта Дюни
Дата: 09/07, 15:50

Правят турнир по футволей на плажа в Аспарухово
Дата: 09/07, 15:451 Коментар

Евростат: България е първа по раждаемост, но се стопява най-бързо в ЕС
Дата: 09/07, 15:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия