Кадър Youtube
Американската военноморска блокада на Иран и дадената днес "зелена светлина" на Израел да засили атаките си в Ливан превръщат американските бази и израелските обекти в Близкия изток в легитимни цели, заяви в Екс иранският главен преговарящ - председателят на парламента Мохамад Багер Галибаф, цитиран от Ройтерс и БТА.
Коментарите бяха направени след израелски удари по южните предградия на ливанската столица, смятани за бастион на шиитското движение "Хизбула", съюзник на Иран.
"Те нито се придържат към примирие, нито вярват в диалог, а чрез морската блокада и нарушаването на споразуменията относно Ливан показаха, че разбират единствено езика на силата", добави иранският политик, очевидно визирайки САЩ и Израел.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мощен пробиотик спасява корема
Дата: 15/06, 04:10
Месец на банята в Mr.Bricolage – отстъпки до -20%!
Дата: 15/06, 04:00
На днешната дата в историята
Дата: 15/06, 04:00
GUNA за младо лице и здрави стави - иновативна колагенова терапия
Дата: 15/06, 03:50
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 15/06, 03:10