Йончева: БСП не може да спечели избори, докато занимава хората с вътрешните си боричкания


22/06/2020, 08:57

Редактор: Александър Дечев

e-mail: [email protected]

Снимки: Булфото

Аз нямам проблем с г-жа Корнелия Нинова. Тя има очевиден проблем със своите структури. Това разкри в ефира на БТВ евродепутатът от левицата Елена Йончева.

"С Нинова отношенията ни са както към лидер на политическа партия. Тя има достатъчно канали, с които да се информира от нашата работа, и ако има въпроси, може да ми се обади. Аз нямам проблем с г-жа Корнелия Нинова. Корнелия Нинова има очевиден проблем със своите структури. Защото българската левица вместо да бъде единна, виждаме, че вътре се водят някакви крамолни борби. Българската левица не може да спечели властта, ако занимава обществото единствено със своите вътрешни боричкания. И се надявам, че българската левица ще бъде оглавена от този лидер, който успее да обедини левицата. Който създаде ясна икономическа и социална програма за българското общество, така че тя да работи и хората да не напускат България", категорична е Йончева. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Илиан Илиев определи групата на Черно море за мача на "Тича"
Дата: 12/05, 10:36

Назарян: ГЕРБ-СДС ще подкрепи трите законопроекта, касаещи устройствения закон на съдебната власт
Дата: 12/05, 10:32

СДВР за катастрофата с жертва край София: Водачът на автобуса е дал положителна проба за наркотици
Дата: 12/05, 10:28

ПБ няма да съкращава държавната администрация и да замразява заплати
Дата: 12/05, 10:20

Проф. Ива Христова: Нови вируси носят риск от бронхити и пневмонии
Дата: 12/05, 10:15

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия