Снимки: Община Созопол
Две големи нерегламентирани сметища в квартал „Мисаря“ в Созопол бяха почистени от екипите на местната община.
От района са извозени общо шест контейнера с отпадъци, всеки с вместимост от по шест кубически метра. Сред събраните боклуци има строителни материали, битови отпадъци, стари мебели и други нерегламентирано изхвърлени вещи.

От Община Созопол призовават гражданите да не изхвърлят отпадъци на нерегламентирани места и напомнят, че опазването на чистотата е обща отговорност, посочва БНТ.
Местната администрация апелира жителите и гостите на града да проявяват повече отговорност към околната среда, за да бъде Созопол по-чисто и по-добро място за живеене и туризъм.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Изстрадан обрат зарадва Алжир
Дата: 23/06, 08:09
Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
Дата: 23/06, 08:051 Коментар
Граждани сигнализират за нападения в района на подлез „Плиска“ в София
Дата: 23/06, 08:00
Талант на СКТМ "Комфорт" е втори в България
Дата: 23/06, 07:55
Хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ се разби в Аляска
Дата: 23/06, 07:45