Снимка Булфото
Кореспонденти на Франс прес в Дамаск съобщиха, че са чули експлозия близо до хотела на френския президент Еманюел Макрон в Дамаск. Там той е на посещение за пръв път от идването на власт на ислямистката коалиция начело с президента Ахмед аш Шараа.
Взривни устройства експлодираха близо до хотела на френския президент в Дамаск, преди Макрон да бъде посрещнат от Аш Шараа в президентския дворец, съобщи държавната телевизия и представител на службите за сигурност, пише БТА.
Елисейският дворец уточни, че Макрон не е чул никакви експлозии, докато е пътувал към срещата си със сирийския президент.
Очевидци съобщават също за дим, който се издигал от район близо до хотела, където пренощува френският президент. Макрон тази сутрин се отправи към президентския дворец за официалните срещи, допълва АФП.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
18-годишен загина при катастрофа в Старозагорско
Дата: 07/07, 19:53
Зеленски обсъди с Рюте необходимостта от спешна доставка на ракети за украинската ПВО
Дата: 07/07, 19:52
Полицаи иззеха килограм метамфетамин след преследване в Димитровград
Дата: 07/07, 19:46
КЗК проверява картел при доставките на храни на две фирми
Дата: 07/07, 19:381 Коментар
Възстановено е движението по АМ „Хемус“ между Шумен и Нови пазар
Дата: 07/07, 19:29