Кадър Фейсбук
Бившият съдружник на милиардера Васил Божков и настоящ основен свидетел срещу него се включи след клипа му сутринта.
Ето какво написа той във Фейсбук:
"Гледам, че Велинградският Чикатило нещо се е разфъфлил пак на терасата... с онзи Брайвик от Норвегия готвят нов Европейски съюз."
По-рано Божков обяви:
"Обръщам се към всички, които през последните години бяхте обект на произвол и насилие от страна на управляващите. Някои избраха живот зад граница, други останаха в България. Някои от вас се поддадоха на рекета и грабежите, други загубиха всичко.
Всяка опозиция е купена или разбита, унищожиха културата, образованието и спорта, върховенството на закона.
Убеждават ви, че няма алтернатива, защото вие сте алтернативата. Упорито инвестират в страх и отчаяние.
Времето им свърши. Страхът им вече е видим. Знаят, че не могат да уплашат всеки, не могат да запушат устите на всички.
Знаят, че действията им имат равни противодействия. Те ще стават все по-видими, както у нас, така и в Европа.
Промяната е неизбежна. В рамките на следващите 10 дни ще ви представя програмата си за развитие на проекта "Българско лято".
Бъдете смели! "
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Ормузкият проток е разминиран
Дата: 26/08, 02:00
Веласкес: Ако излезем със страх, 100% ще загубим мача
Дата: 26/08, 01:30
Петков за заглушителя: Дали ДАНС не са оставили Демерджиев да се бори сам с вятърни мелници?
Дата: 26/08, 01:00
Първи смъртен случай след употреба на фентанил в Смолянска област
Дата: 26/08, 00:30
WSJ: Директорът на ЦРУ е предупредил Путин за последствията от нова руска мобилизация и атака срещу НАТО
Дата: 26/08, 00:281 Коментар