Стопкадър БНТ 1
Един от фаворитите за спечелването на Мондиал 2026 Германия претърпя сериозно крушение, отпадайки още на 1/16-финалите. Немците бяха шокирани от Парагвай след изпълнение на дузпи - 4:3 (1:1 в редовното време и след продължения).
Най-коментираната ситуация в мача беше в 102-ата минута, а германците с право се считат за ощетени. Те се радваха след попадението на Йонатан Та с глава, което обаче беше отменено, пише Блиц.
Браун изпълни корнер, а Та отклони с глава топката в мрежата. След преглед с ВАР мароканският съдия Джалал Джайед прецени, че централният защитник на Германия Валдемар Антон е препречил пътя на вратаря Орландо Хил, въпреки че контактът между двамата беше минимален.
Положението взриви социалните мрежи и се превърна в едно от най-коментираните по време на Мондиала. Народът полудя, спорейки има или няма гол. Повечето привърженици на футбола от целия свят смятат, че попадението е неправилно отменено.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Медведев: Всички санкции срещу Русия са незаконни
Дата: 04/07, 13:34
Велислав Величков: Обвинението срещу кмета на Варна е пълен провал на прокуратурата
Дата: 04/07, 13:29
Работещите в "Градски транспорт" – Варна готвят протест
Дата: 04/07, 13:22
Откриха питон край детска площадка в Стара Загора
Дата: 04/07, 13:11
След часове издирване с лодки, дронове и водолази: Все още няма следа от детето, изчезнало в р. Струма
Дата: 04/07, 13:00