Снимка: Пиксабей, илюстративна
Двама непълнолетни, управляващи индивидуални електрически превозни средства, са се сблъскали челно в несебърското село Оризаре, при което 16-годишно момче е откарано в болница. Инцидентът е станал около 17:30 ч. в четвъртък на ул. "Младост", съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.
Младежите са на 15 и 16 години и двамата са от село Оризаре. Пострадалият е със счупена ръка, транспортиран е до Университетската многопрофилна болница за активно лечение – Бургас.
Причините за пътния инцидент са движение с несъобразена скорост на двете превозни средства в условията на прав участък, при което е последвал челен удар, добавиха от полицията.
На 15 юни при друг инцидент с индивидуално електрическо превозно средство в Бургас млада жена беше тежко ранена, припомня БТА. Тя беше блъсната на велоалея и настанена в болница с опасност за живота. В края на март 13-годишно момче пострада след падане с такова превозно средство на ул. "Свобода" в морския град . По-рано същия ден 21-годишна жена катастрофира на ул. "Беласица" и бе приета в болница с мозъчно сътресение.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 73 години Путин изглежда като на 50: Лицето му се подмлади осезаемо след парада на 9 май
Дата: 26/06, 20:00
Николай Нанков за мантинелите: Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. и тя не е спряна
Дата: 26/06, 19:59
Новото първенство започва с мач между Спартак Варна и ЦСКА 1948
Дата: 26/06, 19:51
Изписаха от болница треньора, пострадал в тежката катастрофа на "Тракия", жена му е с опасност за живота
Дата: 26/06, 19:45
ОАЕ предупредиха жителите си за "потенциална ракетна заплаха", след което отмениха тревогата
Дата: 26/06, 19:40