Снимка: Булфото
„Бойко, вземи мерки - не може шепа хора да малтретират двумилионен град". Това каза Вежди Рашидов пред Блиц във връзка с горещата тема за протестите срещу кабинета и главния прокурор.
"Моето лично мнение е, че демокрацията затова е демокрация, да могат хората да имат влияние на чувствата и думите си. Разбира се, в рамките на разумното, в рамките на
позволеното, когато то не минава границите на закона. Всеки, който е приел да живее в демократична страна, нарушавайки тези правила, нарушава закона. Защото анархията
ражда само анархията и това ще изроди нещата. Правата на всеки човек, се разпростират до там, докъдето не се нарушават правата на друг човек. Затова апелирам премиерът Борисов много сериозно да вземе мерки. Не могат 1000 или 2000 души да малтретират 2-милионен град".
Вижте всичко, което каза Ражидов в интервюто.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проф. Здравко Попов: Новият кабинет не е политически, а административен
Дата: 08/05, 18:24
14 души дариха кръв доброволно във Варна днес
Дата: 08/05, 18:10
16 екипажа от страната ще участват в 29-ото Класик рали „Нептун“ във Варна
Дата: 08/05, 17:53
Автобус №46 във Варна ще се движи с ново разписание в делничните дни
Дата: 08/05, 17:40