Протестиращи блокираха сградата на БНТ


21/08/2020, 09:07

Кадър Фейсбук БОЕЦ

Акцията е четвърта от поредицата “блокада-изненада”, предаде репортер на БГНЕС.

“Ние сме тук, блокирайки входа на БНТ с искане оставката на Емил Кошлуков и да не позволим повече да бъдем лъгани”, заяви водачът на шествието. Според Георгиев свобода на словото не означава всеки да си говори каквото иска, свобода на словото означава да бъдеш чут – да бъдеш чут от своите управници, които да защитават твоите интереси. В България управниците защитават интересите на олигарсите, на мафията", каза още Георги Георгиев.


 
“Кошлуков превърна обществената медия в бухалка на мафията. Нашата задача като граждани е да изринем мафията от властта. Имаме нужда от чиста медийна среда. Имаме нужда от свободни медии и журналисти, които да отразяват обективно действителността и всичко, което се случва. Само тогава можем да бъдем истински свободни”, заяви Георги Георгиев и заедно с Пламен Даракчиев влезе във фоайето на обществената телевизия.

Традиционните за блокадата лепенки “офис на Пеевски” бяха поставени и върху сградата на “Сан Стефано”.

“Пак ще дойдем, Кошлуков, ти си в списъка. Оставка”, заключи Георгиев.

В 8:40 часа „БОЕЦ” оттегли блокадата от сградата на обществената медия и с викове „Кошлуков е позор, съд и затвор” се върнаха отново на Орлов мост.

В понеделник ще има „блокада-изненада” №5. 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Министър Найденов: АПИ похарчи пари за пътища две години напред
Дата: 05/05, 09:14

Черешовата реколта е почти унищожена в Кюстендилско
Дата: 05/05, 09:09

Дацов: Цените растат заради увеличеното потребление и липсата на антиинфлационна политика
Дата: 05/05, 08:591 Коментар

Журналист: Моделът Борисов-Пеевски, при който се нагълтаха с милиарди, трябва да спре
Дата: 05/05, 08:541 Коментар

3D модел на свлачището край Смолян показва мащаба на бедствието в детайли
Дата: 05/05, 08:47

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия