Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
кадър bTV
Тези двама мъжаги – президентът и премиерът – да излязат навън и де се разберат. Да отидат да изиграят мача на неутрален терен в братска Македония, да се сбият и който се върне, той да управлява. Това коментира режисьорът Теди Москов в студиото на bTV.
В характерния си ироничен стил, създателят на легендарното телевизионно предаване „Улицата“ продължи идеята си, като каза, че Радев и Борисов може и да не се бият, за да не се излагат. За сметка на това могат да изиграят партия шах, да играят канадска борба и накрая да играят покер. Москов подчерта, че не е гласувал нито за единия, нито за другия.
Режисьорът коментира, че не се вълнува от протестите и се е концентрирал върху творчеството си. Новата му постановка е на пиесата на Дарио Фо „Няма да платим! Няма да платим!“
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мощни бури удариха Североизточна България
Дата: 12/05, 15:53
Рут Колева: Да подкрепим Дара и да покажем, че можем да стоим зад наш артист, когато излиза пред света
Дата: 12/05, 15:52
Кремъл повтори думите на Путин, че войната върви към своя край
Дата: 12/05, 15:40
Химикали, излети в канализацията, може да са довели до взрива край детска градина в Горна Оряховица
Дата: 12/05, 15:30
Кузман Илиев: Вървим към Виденовото време
Дата: 12/05, 15:23