Снимка: „Петел”
Отборът на Черноморец (Балчик) създава много положения, но вкарва малко голове. Тази слабост и колективните грешки в защита са причината да бъдат загубени пет точки в последните две гостувания в Тополи и Нови Пазар, каза за „Петел” варненският треньор на балчиклии Бойко Каменов.
Както писахме, вчера Черноморец завърши 1:1 с Ботев в Нови Пазар.
„И в тази среща развоят беше същия, като в Тополи. Там изгуихме, след като направихме две колективни грешки в защита и без положение за съперника, получихме два гола. В Нови Пазар сбъркахме още в 10-ата минута и те поведоха. После имахме инициативата, мачът бе на една врата, но пропуските ни в завършващата фаза не ни позволиха да победим.”, заяви Каменов.
„Не мога да кажа дали голът на Веселинов в края е бил правилно отменен от съдията. Имаше човек върху гърба на Севдалин Стайков и момчетата ми казаха, че не е имало засада, но трябва да видя ситуацията на видезаписа, за да коментирам. Но това не е причина да изгубим две точки. Пак казвам, създаваме много положения, а вкарваме една малка част от тях. Дължи се и на неумение да бележим, и на липса на концентрация и спокойствие пред гола. Нямаме също голям избор в атака, а срещу Ботев основният ни нападател Пешков не игра заради наказание. Но това са играчите до зимата, трябва да се справим с тях и да отстраняваме слабостите в движение.”, каза още Каменов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бензинът в България поскъпна, дизелът - поевтинява
Дата: 11/05, 11:32
Уроци по история на българския език ще подпомогнат обучението по правопис
Дата: 11/05, 11:26
Приключва първият етап на косене във варненския район "Приморски", вторият започва този месец
Дата: 11/05, 11:15
Икономист: Потиснатите цени се връщат с още по-рязък скок
Дата: 11/05, 11:141 Коментар
Бербатов с отчет за работата си като съветник на служебния премиер
Дата: 11/05, 11:12