кадър: Нова тв
Нова катастрофа с тир в злополучния участък между 160 и 162 километър на автомагистрала "Тракия", предава Нова тв.
Инцидентът е станал около 7 часа тази сутрин. Полски ТИР, превозващ алуминиеви заготовки от Турция за Полша се е преобърнал на пътя, като е затворил част от активната и аварийната лента в посока София.
По чудо при инцидента не са пострадали други автомобили, преминаващи наблизо. Товарът не се е развивал на магистралата. В момента тежка техника се опитва да изправи камиона на пътя.
Според полицията тай-вероятната причина за катастрофата е заспиване на водача зад волана. Той се е отървал само с уплаха.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лятно време на Гергьовден във Варна
Дата: 06/05, 06:00
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 05:30
Спортът по телевизията в сряда 6 май
Дата: 06/05, 05:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 04:40
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 04:30