Христо Иванов: Борисов трябва да се махне, за да се отпуши бъдещето на България


15/09/2020, 08:12

Редактор: Веселин Златков

e-mail: [email protected]

кадър bTV

Общественото мнение не е колко човека са излезли на протеста. Общественото мнение вече е против Бойко Борисов, той няма място в бъдещето на България и трябва да се махне, за да се отпуши това бъдеще. Това каза в студиото на bTV съпредседателят на „Демократична България“ Христо Иванов.

Корупционният модел, който се корени в ДПС е модел за завладяването на държавността институция по институция. Ние имаме план за освобождаването им една по една, заяви Иванов. Той е обеден, че ДПС, Доган и Пеевски скоро ще „издърпат килимчето“ под Борисов.

„Има поредица от изследвания, които показват, че в България годишно се крадат около 10 млрд. лева. Те отиват в няколко деца и бащи на прехода. Ние искаме тези пари да отиват при децата на България“, заяви Христо Иванов.

Той коментира също, че БСП говорят за корупция, но не смеят да назоват имената на хората зад нея. „Корупционният модел има име и адрес – това е Сараят“, заяви съпредседателят на „Демократична България“.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Седем колоездачи от Giro d'Italia са в областната болница във Велико Търново
Дата: 09/05, 22:03

Яйцата намаляват риска от Алцхаймер с до 27%
Дата: 09/05, 21:44

39 задържани в Париж след забранени крайнодесни и антифашистки демонстрации
Дата: 09/05, 21:24

Татяна Султанова: Моите очаквания за правителството бяха за нови хора с нов морал
Дата: 09/05, 20:591 Коментар

Мартин Димитров: Когато министрите не са ярки фигури, повече власт отива в премиера
Дата: 09/05, 20:471 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия