Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
снимка: Туитър/Ivan Geshev
Над 200 кг амфетамини за иззети по време на задържането на престъпна група при акция на на Специализираната прокуратура и ГДБОП. Това съобщи днес в Туитър главният прокурор Иван Гешев. Той определи работата на двете институции като отлична.
„Отлична работа на Специализираната прокуратура и ГДБОП при задържането на престъпна група, тровеща с наркотици българските деца. В хода на действията са иззети над 200 килограма амфетамини“, написа Гешев, който публикува и снимки от задържаните наркотици.
Отлична работа на Специализираната прокуратура и ГДБОП при задържането на престъпна група, тровеща с наркотици българските деца. В хода на действията са иззети над 200 килограма амфетамини. pic.twitter.com/iPekYCaXNB
— Ivan Geshev (@IvanGeshevPG) October 9, 2020
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Градушка 20 минути в Силистренско: Първо дребна, после едра
Дата: 11/05, 19:40
Радев с първа визита в чужбина
Дата: 11/05, 19:27
Турски тир се преобърна в района на монтанското село Крапчене
Дата: 11/05, 19:101 Коментар
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 19:00