Снимка Булфото
Полицията в Лом установи 46-годишен мъж, налагал постоянен физически и психически тормоз над 37-годишната си съпруга, съобщиха от ОДМВР-Монтана.
Жената е заявила, че в продължение на повече от една година е била подложена на постоянен физически и психически тормоз, като е била и системно заключвана в семейното жилище, пише novini.bg.
Полицаите незабавно са предприели описаните в Закона за защита от домашното насилие процедури, като са попълнени необходимите документи и приложения, потвърждаващи данните за извършеното домашно насилие.
Мъжът е настанен за лечение в Психиатричното отделение на общинската болница „Свети Николай Чудотворец“ в Лом. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проф. Олег Асенов: Недофинансирането срина пътната инфраструктура
Дата: 25/06, 22:301 Коментар
Депутат от ДБ: Правителството сервира хляб, без да го плати
Дата: 25/06, 22:251 Коментар
Любомир Николов за акцията в район "Приморски": Задържаните ще станат повече
Дата: 25/06, 22:21
150 евро е глобата за избягване на пътните такси в Гърция
Дата: 25/06, 22:10
Снаряд с неизвестен произход порази кораб в Ормузкия проток
Дата: 25/06, 22:06