Заседанието на Европейския съвет ще се проведе днес и утре в Брюксел. За целта там вече е премиерът Бойко Борисов.
"Днес и утре ще участвам в редовното заседание на Европейския съвет. В Брюксел ще обсъдим преговорите за бъдещото партньорство между ЕС и Обединеното кралство, както и постигането на климатична неутралност на ЕС до 2050 г.
С европейските лидери ще разгледаме и настоящата обстановка, свързана с коронавируса, ще дискутираме отношенията между ЕС и Африка, както и други външнополитически въпроси.
В днешния ден ще разговарям с генералния секретар на ЕНП Антонио Лопес и ще взема участие в среща на върха на лидерите на EPP - European People's Party.", пише в профила на премиера.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кола се обърна по таван на ул. "Царевец" във Варна
Дата: 23/06, 20:40
Очевидец за убийството на Лъвов мост: Хвана го за гушата и краката и директно го изхвърли
Дата: 23/06, 20:37
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Дата: 23/06, 20:30
Пътнически самолет Airbus A320 със 178 пътници на борда от Египет кацна аварийно в Горна Оряховица
Дата: 23/06, 20:23