Пореден ден на протести в София. За шести път обсаждат БНТ


06/11/2020, 19:53

Снимка Петел, архив

И тази вечер протестиращи са пред сградата на БНТ в поредния ден на протести в София. По традиция в петък там се провежда така наречената "Гражданска Панорама", предава bgonair.bg.

Инициативата се осъществява за шести пореден път. Пред сградата на БНТ има импровизирана трибуна, на която се провежда предаването. Протестиращите твърдят, че липсва плурализъм в националната телевизия и се чуват опорните точки единствено на управляващите.

Предаването е разделено условно на три части. Първата е озаглавена "Лукойл и енергийната зависимост". Във втората ще бъдат обсъдени протестите. Третата част е наречена "Гражданите говорят".
Недоволните граждани ще се опитат да изпратят госта в предаването "Панорама". Исканията им остават остават непроменени - оставка на главния прокурор и правителството.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Публикуваха предполагаемо предсмъртно писмо на Епстийн
Дата: 07/05, 23:21

Енчо Керязов е новият министър на младежта и спорта
Дата: 07/05, 23:14

Шакира представи официалната песен за Мондиал 2026
Дата: 07/05, 23:07

Започва ремонт на едното платно от АМ „Хемус“ между Шумен и Каспичан
Дата: 07/05, 23:00

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 23:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия