Кадър Нова тв
Гинекологът д-р Венелин Иванов и съпругата му са задържани за 24 часа. Това научи NOVA от свои източници.
Припомняме, че в сряда Софийската районна прокуратура се самосезира след оповестена информация в медиите, касаеща видеа, разпространени в сайтове за възрастни, които били заснети в гинекологичен кабинет в столицата. Кадрите са от 2024 година и са направени в кабинета на д-р Иванов.
Камерата е поставена в един от ъглите на кабинета, а пред NOVA гинекологът обясни, че устройството е монтирано с охранителна цел.
Екип на Столичната полиция извърши проверка на място в кабинета, а СРЗИ състави констативен протокол. От Централната етична комисия на Българския лекарски съюз ще сезират и Изпълнителна агенция „Медицински надзор”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Заради войната Никола Цолов обиколи половината свят, за да стигне в Мелбърн
Дата: 02/03, 14:20
Франция обяви готовност да се включи във войната срещу Иран, Германия още не
Дата: 02/03, 14:18
Министърът на външните работи: Намираме се в напълно нова ситуация в Близкия изток с негативни последици за Европа
Дата: 02/03, 14:10
Иран: Ударихме офиса на Нетаняху
Дата: 02/03, 14:02
Жена е починала на място при катастрофата на автомагистрала "Струма"
Дата: 02/03, 13:58