Снимка Булфото
Трагично завърши операцията по издирването на 75-годишния Ангелчо от Видин, чието безжизнено тяло бе открито в града, информира агенция BulNews. За изчезването на възрастния мъж Блиц съобщи, след като той остана в неизвестност в продължение на дни.
Трупът е намерен в таванско помещение на видинска къща. Мъжът бе в неизвестност от 29 юни, като въпреки мащабните усилия на неговите роднини и близки да го локализират, ситуацията завърши с фатален край.
При първоначалния оглед на мястото криминалистите и разследващите органи не са установили видими следи от насилие по тялото.
Трупът вече е в местната болница във Видин за извършване на задължителна аутопсия, която да изясни точните медицински причини за настъпването на смъртта.
По случая вече има образувано досъдебно производство, а компетентните органи продължават работата по изясняване на всички обстоятелства около инцидента.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Трафикът на всички гранични контролно-пропускателни пунктове е нормален
Дата: 10/07, 08:06
Съдебно преследване заплашва потребители, поръчвали онлайн и не взели пратките си
Дата: 10/07, 07:58
Жители на варненския квартал „Чайка“ протестират срещу строеж между блокове
Дата: 10/07, 07:491 Коментар
Парламентът ще обсъди на първо четене проектобюджетите на ДОО и на НЗОК за 2026 г.
Дата: 10/07, 07:36
Семейно меню за три дни с бюджет от 50 евро
Дата: 10/07, 07:30