Кадър Фб
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София.
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник".
По данни на собствениците на клиниката няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите няколко дни, тъй като предстои отстраняване на щетите.
От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура.
"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Инцидент с камион след село Прилеп затруднява движението към Шумен
Дата: 26/06, 12:26
Световното в САЩ счупи всички рекорди по посещаемост още преди елиминиционната фаза
Дата: 26/06, 12:20
Задържаха мъж, стрелял с пейнтболен маркер по човек в Монтанско
Дата: 26/06, 12:161 Коментар
Областна администрация-Варна: Морската вода в района на Офицерския плаж е безопасна
Дата: 26/06, 12:121 Коментар
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 12:10