Десетки автомобили в завода на „Мерцедес-Бенц“ във Витория, Испания, са били изпотрошени от бивш недоволен служител на компанията, който открадна багер от строителна площадка и нахлу с него в предприятието. Инцидентът е станал на 31 декември, предава агенция "Фокус".
Според различна информация, циркулираща в испанските медии, мъжът е унищожил между 50 и 70 превозни средства, а пазачът е бил принуден да стреля във въздуха, преди да задържи нарушителя.
Испанското списание за автомобили Periodismo del Motor съобщава, че 38- годишният мъж е работил за кратко в завода преди няколко години. Изглежда обаче раздялата не завършва с добри отношения и той решава да си отмъсти, причинявайки щети на стойност шест милиона долара.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 02:50
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 02:50
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 02:10
Сръбската армия започва съвместно учение с НАТО
Дата: 13/05, 02:00
Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30