Снимка: Булфото
Поредна трагедия на релсите във Враца! Мъж се е хвърлил пред влак и е загинал на място, съобщава агенция BulNews.
Фаталният случай е от днес в района на нонстопа в квартал 72. По първоначални данни, мъж се е хвърлил пред локомотива на влак, пътуващ по линията Видин - София.
Машинистът разказа пред екип на агенцията, че човекът вървял успоредно на линията. Когато видял задаващия се локомотив, той просто скочил пред него. Не е имало никакво време за реакция от страна на мъжа, управлявал влака.
„Според мен се касае за умишлено самоубийство“, категоричен е той.
На мястото има екипи на полицията, криминалистична лаборатория и спешна помощ. Трупът все още е там и е буквално смазан.
Огледите на мястото тепърва започват. Районът е отцепен от полицията.
Припомняме, че това е пореден инцидент с фатален край на релсите във Враца. Само преди 2 месеца, на около 100 метра от мястото на днешния удар, влак прегази 16-годишно дете. За последните 2 години пък, жертвите на жп линията в града вече са 4.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
И тази сутрин е натоварено движението на "Капитан Андреево", "Лесово" и "Калотина"
Дата: 02/03, 07:45
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 02/03, 07:40
Едает Ниазиев е новият кмет на варненското село Венелин
Дата: 02/03, 07:38
Войната около Иран се прехвърля в Ливан, Израел удари Бейрут и издаде заповед за евакуация
Дата: 02/03, 07:36
Важно за пътуващите: Мъгла ограничава видимостта в части на страната
Дата: 02/03, 07:30