Кадър БТВ
Камен Донев с остър и дълбоко философски анализ на съвременния свят, политиката и човешката природа. Пред "120 минути" актьорът говори за подменените ценности, за Доналд Тръмп, за липсата на авторитети и за страха, който, по думите му, управлява хората.
„Ценностната система е като да застанеш пред Лувъра, до него да има дюнери – първо да влезеш в Лувъра. Ако си вземеш дюнер, хубаво е като го изядеш, пак да влезеш в Лувъра. Защото ще имаш повече сили да обикаляш вътре. Важното е каквото и да правиш, да влезеш в Лувъра", каза Донев.
Влиянието на Доналд Тръмп
Темата за избора между духовното и лесното удоволствие Донев пренася и към световната политика: „Как е възможно толкова векове човечеството да гради своята мисъл, своята световна еволюция, хора, които са посветили живота си на науката, на учението и в крайна сметка върха на всичко това към днешно време е това, което е Доналд Тръмп? Къде отиде целият тоя световен устрем? Това ли е резултатът, който заслужаваме?", пита актьорът последните събития около американския лидер.
Цялото интервю гледайте във видеото.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тир аварира на АМ „Хемус”, разлято е гориво
Дата: 26/01, 16:28
Доцент от „Пирогов”: При изпадане в безсъзнание първо трябва да отворим дихателните пътища
Дата: 26/01, 16:15
Шофьор загина при челен удар в Костенец
Дата: 26/01, 16:15
Русия, Украйна и САЩ пак сядат на преговорната маса в Абу Даби
Дата: 26/01, 16:102 Коментара
Две убийства във Варна
Дата: 26/01, 15:55