снимка: Булфото
Това показват данните на национално представително проучване 67 дни преди изборите.
Ето точните данни:
67 дни преди изборите 5 партии са сигурни за следващия парламент, сочи национално представително проучване на “Тренд”.
Пет формации са сигурни участници в следващото Народно събрание – ГЕРБ (27,6%), БСП (24,9%), Има такъв народ (11,8%), ДПС (10,3%) и Демократична България (6%).
Две формации имат реални шансове за представителство – “Изправи се, БГ” с 4,1% и “Обединени патриоти” (ВМРО-НФСБ) с 4% от заявилите, че ще гласуват на предстоящите редовни парламентарни избори.
Това показват данните на национално представително проучване 67 дни преди изборите. Нарастването на подкрепата за партията на Слави Трифонов е спряло, но негативните оценки към правителството също се стабилизират заради епидемията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10
Политологът Тончо Краевски: Стабилно мнозинство не означава край на политическата нестабилност
Дата: 10/05, 00:00
Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55
Земетресение разлюля Аржентина
Дата: 09/05, 23:49