Снимка: ПФК Черно море
ПФК Черно море се раздели с Димитър Тонев. Халфът разтрогна договора си с "моряците" по взаимно съгласие, съобщават от клуба.
Футболистът се присъедини към "зелено-белите" през януари 2025 г. и оттогава изигра 28 мача в първенството, в които реализира 3 гола.
В турнира за Купата на България има три мача с един гол, както и два мача в Лигата на Конференциите.
"Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на „Тича“. ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера", пише във фейсбук страницата на клуба.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Сенатът прие резолюция, която задължава Тръмп да изтегли военните сили от конфликта с Иран
Дата: 24/06, 07:58
80 пожара са потушени у нас през изминалите 24 часа
Дата: 24/06, 07:48
Страхотен вратар и отменени голове не успяха да спрат Колумбия по пътя към елиминациите
Дата: 24/06, 07:43
Трафикът през граничните преходи и пунктове в страната тази сутрин
Дата: 24/06, 07:37