Снимка Булфото, илюстративна
Иранските новинарски агенции Фарс и Тасним съобщиха тази вечер за американски удари по остров Кешм в Ормузкия проток, предаде Франс прес. АФП отбелязва, че това е станало след възобновяването на военните действия между САЩ и Иран.
Губернаторът на южната иранска провинция Хормозган, която има излаз на Ормузкия проток, каза, че американски ракети са паднали на няколко места в района на остров Кешм към 18:00 ч. (17:30 ч. българско време) днес, съобщи БТА.
Иранската държавна телевизия съобщи малко по-късно, като се позова на местните власти, за "въздушна атака на американския враг" в района на град Бандар Абас, който се намира на брега на ключовия пролив. При нападението няма пострадали хора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Повдигнаха обвинение на мъжа с над 3 промила алкохол, причинил катастрофа в София
Дата: 19/07, 17:10
Полицията издирва възрастна жена от кв. "Орландовци" в София
Дата: 19/07, 17:03
Рисково шофиране край Велико Търново, според очевидци автомобилът редовно участвал в незаконни гонки
Дата: 19/07, 16:57
Майка и дъщеря са ранени при взрив на газова бутилка в Пловдив
Дата: 19/07, 16:52
Градушка като грахово зърно удари Пампорово
Дата: 19/07, 16:44