Кадър Нова тв
Гинекологът д-р Венелин Иванов и съпругата му са задържани за 24 часа. Това научи NOVA от свои източници.
Припомняме, че в сряда Софийската районна прокуратура се самосезира след оповестена информация в медиите, касаеща видеа, разпространени в сайтове за възрастни, които били заснети в гинекологичен кабинет в столицата. Кадрите са от 2024 година и са направени в кабинета на д-р Иванов.
Камерата е поставена в един от ъглите на кабинета, а пред NOVA гинекологът обясни, че устройството е монтирано с охранителна цел.
Екип на Столичната полиция извърши проверка на място в кабинета, а СРЗИ състави констативен протокол. От Централната етична комисия на Българския лекарски съюз ще сезират и Изпълнителна агенция „Медицински надзор”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Благой Георгиев: Трети ден сме блокирани в Дубай. Говорих с консула, но отговорът е един и същ - да изчакаме
Дата: 02/03, 08:17
84 пожара са ликвидирани за последните 24 часа в страната
Дата: 02/03, 08:10
"Възраждане" организират протест: "Обединени за мир в България"
Дата: 02/03, 08:081 Коментар
Празник е! Днес не започвайте важно начинание
Дата: 02/03, 08:02
Empower by PanzerGlass: Силата на надеждното зареждане и пълната защита
Дата: 02/03, 08:00