Засилен трафик по пътищата на страната в последния от почивните дни


25/05/2026, 08:06

Булфото

Очаква се засилен трафик по пътищата на страната в последния от почивните дни. Най-интензивно ще е движението по магистралите „Тракия“, „Хемус“ и „Струма“ в посока София.

Поради тази причина от 12 до 20 часа днес се ограничава движението на камиони над 12 тона, пътуващи към столицата по трите магистрали. В района на Симитли ще бъдат осигурени две ленти за автомобилите, пътуващи към София, и една в посока Кулата.

По данни на Пътната агенция близо 500 хиляди автомобила са напуснали София през почивните дни около 24 май, предава БНТ.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мухъл и падаща мазилка след ремонт за 1,4 млн. лева по ПВУ в държавна психиатрия
Дата: 25/05, 10:54

От 26 май до 13 юни военна техника ще се придвижва по републиканската пътна и жп мрежа заради "Ответен удар 26"
Дата: 25/05, 10:45

Препоръчай приятел за работа в Lidl и спечели 150 евро: научи как
Дата: 25/05, 10:40

Гл. комисар Джартов след наводненията: Към момента няма язовири, които да създадат предпоставки за проблеми
Дата: 25/05, 10:33

Адвокат: ГД "Национална полиция" продава информация на издирвани, за да се крият
Дата: 25/05, 10:271 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия