Снимка: Булфото
Поради продължаващите обилни валежи и значително влошената метеорологична обстановка бул. „Хемус“ и бул. „Столетов“ в Габрово са временно затворени за движение на МПС поради наводнени пътни участъци и необходимост от осигуряване безопасността на гражданите. Това съобщават от Областната дирекция на МВР в града.
"На място незабавно са изпратени екипи на РСПБЗН – Габрово, които извършват дейности по отводняване на засегнати имоти и оказване на съдействие на гражданите", добавят още от полицията.
Екипи на ОДМВР-Габрово са разположени в района с цел регулиране и пренасочване на движението, както и недопускане на инциденти.
"Призоваваме гражданите да ограничат пътуванията в засегнатите участъци, да спазват указанията на органите на реда и да бъдат изключително бдителни за паднали дървета, клони, свлечена земна маса и други опасни предмети по плътното платно", добавят от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бившият полицай Венцислав Караджов, осъден на доживотен затвор, иска да бъде възстановен като бръснар в затвора
Дата: 22/05, 23:49
Везенков: "Да, следих Евровизия. Как да не съм?! Направо ги убихме!
Дата: 22/05, 23:42
Дрогиран 18-годишен с БМВ се заби във варненско Рено
Дата: 22/05, 23:35
Препоръчай приятел за работа в Lidl и спечели 150 евро: научи как
Дата: 22/05, 23:30
Лукас Подолски обяви край на футболната си кариера
Дата: 22/05, 23:28