Снимка Булфото
Бюджетът на кабинета "Желязков" за 2026 година предвиждаше 3 процента дефицит и тогавашният президент Радев призова за оттеглянето му и оставка на правителството. Това се случи. Днес Радев предлага бюджет за 2026 година с 5,7 процента дефицит. Това пише в публикация във "Фейсбук" Тома Биков от ГЕРБ.
"Това е знак за тотална липса на реформи, каквито настоящото пълно мнозинство на "Прогресивна България" е задължено да направи от българските избиратели", допълва той.
"Ако бюджетът бъде приет в този си вид, то прогресът на България ще е сходен с прогреса от средата на 90-те години на миналия век, когато БСП и Жан Виденов управляваха с пълно мнозинство", пише Биков, цитиран от novini.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Окръжният съд в Благоевград призна за виновен 18-годишен подсъдим по дело за грабеж
Дата: 25/06, 22:551 Коментар
Генералният секретар на ООН изрази солидарност с Венецуела след смъртоносните земетресения
Дата: 25/06, 22:471 Коментар
Лукашенко заяви, че се е срещнал с представители на Зеленски в Минск
Дата: 25/06, 22:401 Коментар
Проф. Олег Асенов: Недофинансирането срина пътната инфраструктура
Дата: 25/06, 22:302 Коментара
Депутат от ДБ: Правителството сервира хляб, без да го плати
Дата: 25/06, 22:251 Коментар