Пиксабей
Eдин човек бе тежко ранен, след като товарен влак падна от мост в германския град Мюнхен тази нощ, предаде ДПА, като се позова на съобщение от днес на полицията в столицата на провинция Бавария.
Два вагона са излезли от релсите на моста, откачили са се от композицията и са паднали на около 5 метра, уточняват властите, според които все още се проучва какво е превозвал влакът.
Полицията обаче изрично заяви, че товарът със сигурност не представлява опасност за обществеността. Мостът може да остане затворен до утре, пише БТА.
Инцидентът е станал по железопътна линия, използвана предимно от товарни влакове, обяви говорител на германската жп компания "Дойче Бан".
Няма объркване в разписанието на местните и междуградските влакове, отбелязва ДПА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Варна ще отбележи 49 години от потушаването на пожара на танкера „Ерма“ утре
Дата: 22/06, 22:24
Гениален Меси класира Аржентина напред с голям рекорд
Дата: 22/06, 22:15
Челен удар между два леки автомобила с пострадал затвори временно пътя между Свищов и село Вардим
Дата: 22/06, 22:04
Костадинов: Великобритания е отмираща държава, ще се разпадне
Дата: 22/06, 21:474 Коментара
Ще предложат постепенно държавните служители да плащат част от осигуровките си сами
Дата: 22/06, 21:452 Коментара