Цяло денонощие екипи на Пожарната разчистваха щети след бурния вятър във Варна вчера


Дата: 19/02, 21:42

снимки: РДПБЗН Варна

През изминалото денонощие всички екипи на Регионална дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" Варна, работиха без прекъсване на територията на цялата област за да ликвидират последствията от бурния вятър с пориви до 100 км/ч, придружен с обилни валежи, съобщават от дирекцията.

Множество сигнали за паднали дървета, блокирани улици и наводнени помещения са подадени вчера.

Общо 463 сигнала за произшествия са обработили екипите на Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ в цялата страна в рамките на последното денонощие.

Отчетени са още 45 битови или промишлени инцидента, свързани с паднали дървета, камъни и предмети, както и 9 пътнотранспортни произшествия. Екипите са реагирали и на 5 бедствия – три наводнения, едно свлачище и едно срутване.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ройтерс: Дим се издига над района на американското посолство в Кувейт
Дата: 02/03, 09:46

Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 02/03, 09:40

Масово избират предсрочна пенсия в намален размер
Дата: 02/03, 09:38

Спасителна акция за туристи, подценили заледени пътеки край Боянския водопад
Дата: 02/03, 09:37

Радостин Василев и жена му са в капан в Дубай: Обяви, че е супер
Дата: 02/03, 09:323 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия