Снимки ФК "Гранд Про", видео ФК "Гранд Про", You tube
ФК „Гранд Про“ набира деца, родени от 2007 до 2017 години за тренировки по футбол в топ локациите на Варна . Заниманията ще се провеждат на терените на Технически университет и в „Младост“ до ледената пързалка, както и на новия стадион в кв. „Владиславово“.

Клубът осигурява безплатна екипировка и участие в много турнири, а всички гарнитури взимат участие в първенствата на БФС . Всички деца от школата участват и безплатно във всички турнири, организирани от клуба. За всяка тренировка за децата е осигурена вода.
В много близко бъдеще собственикът на „Гранд Про“ Валентин Веселинов планира да създаде мъжки отбор, което ще осигури шанс за изява в перспектива за талантите.

Само по този начин ще имаме възможност да дадем път на всички да растат и да играят мъжки футбол. Правим всичко възможно и за изграждането на собствена база. През лятото планираме камп на Валенсия, с които подписахме договр за съдтрудничество, както и с най-голямата индийска школа H16Sport, заяви Валентин Веселинов.

В момента в „Гранд Про“ работят шестима треньори. Клубът е пълноправен член на БФС и Министерството на младежта и спорта.
Тел. за контакти: 0895 036246
*Рекламна публикация
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Експерт за двете тройни самоубийства: Когато публичното говорене изпреварва фактите, получаваме срив на доверие
Дата: 10/02, 11:00
Ива Митева отива при Румен Радев
Дата: 10/02, 10:59
Пожарникари рязаха кола, за да извадят 17-годишно момиче
Дата: 10/02, 10:57
Папа Лъв XIV изпрати 80 генератора на ток и лекарства в Украйна
Дата: 10/02, 10:54
Българин създава в САЩ сектата "Клонка Давидова", през 1993 г. 82 от членовете й и водачът Дейвид Кореш загиват в имението "Планината Кармел"
Дата: 10/02, 10:38