снимка "Петел"
Към 10 часа във Варна и региона са гласували 6,5% от имащите право на глас, съобщи председетелят на РИК Велин Жеков. Най-много са гласувалите в община Аврен – 14,5%, а най-малко в община Бяла – 3%. В община Варна са гласували 5,12 на сто.
Получен е сигнал от политимеска партия за купуване на гласове във варненския район „Аспарухово”. Той е препратен към МВР и се проверява, като от РИК обещаха повече подробности в следваща пресконференция. В две секции е установено скупчване на чакащи избиратели и са дадени указания на СИК да се спазват противоепидемичните мерки.
Избирателната активност към 10 часа по общини:Аврен - 14,5%, Аксаково - 11,3%, Белослав - 9,4%, Бяла - 3%, Варна - 5,12%, Ветрино - 11%, Вълчи дол - 8%, Девня - 14%, Долни Чифлик - 8%, Дългопол - 10.5%, Провадия - 10%, Суворово - 11%.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Повишаването на въглеродния диоксид в атмосферата стимулира растежа на тревите в африканските савани
Дата: 24/08, 02:00
Евродепутатът Рафаел Глюксман обяви кандидатурата си за президент на Франция
Дата: 24/08, 01:30
Ще полагат маркировка в участък от път I-6 в Софийска област от понеделник до петък
Дата: 24/08, 01:00
Община Враца с проект за иновативни социални услуги
Дата: 24/08, 00:30