Снимка: АПИ
До четвъртък - 26 февруари, движението по път I-I Симитли – Кресна в района на Симитли и Кресненското дефиле ще е поетапно в една лента /от 375-и до 385-и км/ поради частични ремонтни дейности на асфалтовата настилка с цел повишаване безопасността на движение.
Ще се работи на участъци през светлата част на денонощието, като трафикът ще се регулира от сигналисти, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура". Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост.
От агенцията апелират шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Много българи са блокирани на круизни кораби в Дубай
Дата: 01/03, 16:33
Времето във Варна в понеделник: От 0 до 9 градуса
Дата: 01/03, 16:29
Иран удари танкер от своя "сенчест" флот край бреговете на Оман
Дата: 01/03, 16:261 Коментар
Малена Замфирова с бронзово отличие от Световната купа по сноуборд
Дата: 01/03, 16:24
Костадинов: Почина депутатът от Възраждане Славчо Крумов
Дата: 01/03, 16:161 Коментар