Снимка: ПФК Черно море
ПФК Черно море се раздели с Димитър Тонев. Халфът разтрогна договора си с "моряците" по взаимно съгласие, съобщават от клуба.
Футболистът се присъедини към "зелено-белите" през януари 2025 г. и оттогава изигра 28 мача в първенството, в които реализира 3 гола.
В турнира за Купата на България има три мача с един гол, както и два мача в Лигата на Конференциите.
"Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на „Тича“. ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера", пише във фейсбук страницата на клуба.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Министър Велислава Петрова: България не налага вето на санкциите срещу Русия
Дата: 23/06, 08:582 Коментара
Райони във Варна остават без вода
Дата: 23/06, 08:54
Костадинов: Единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в "Прогресивна България" има повече гербаджии
Дата: 23/06, 08:491 Коментар
Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
Дата: 23/06, 08:43
Невзоров се върнал във Варна на 16 юни: Не съм бягал. Имаме документи. Видях във Варна голям потенциал
Дата: 23/06, 08:35