e-mail: [email protected]
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
кадър: bTV
Политическото гробище е пълно с опитни и незаменими хора – това заяви в студиото на Нова телевизия адвокат Николай Хаджигенов от коалицията „Изправи се! Мутри вън!“. Коментарът му беше по повод вътрешния спор между него и другите участници в коалицията Татяна Дончева и Мая Манолова.
„Те цопнаха в една голяма кална локва“, коментира Хаджигенов и обясни, че са коментира негово изказване без да са го чули и в крайна сметка той се е оказал прав. Адвокатът обясни, че „Изправи се! Мутри вън!“ са вкарали хората от площада в Народното събрание и ще направят прозрачни отношения там.
По повод въпроса дали трябва да се отиде към нови избори или да се направи опит за съставяне на правителство в рамките на новия парламент, Хаджигенов коментира: „Ще се явяваме на избори, докато си наместим резултата, за да махнем мнозинството на ГЕРБ? Каква е разлика между нас и ГЕРБ тогава?“
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 01:50
Роберто Баджо: Исках да изчезна. Беше огромен срам
Дата: 11/05, 01:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 01:20
Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00
На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30